Úvodní přednáška k Védské Meditaci + ochutnávka

Úvodní přednáška k Védské Meditaci + ochutnávka

od
268 Tuto událost si zobrazilo 268 lidí.

Ale já nemám čas, navíc neumím zastavit myšlenky a meditace je prostě moc složitá… Máte taky v hlavě mýty nebo dokonce špatné zkušenosti spojené s meditací? Přijďte se jich zbavit jednou provždy a zjistit, proč je důležité a nutné meditovat. Poslechněte si, jak vám může tisíci léty osvědčená a miliony lidí prověřená technika změnit (pohled na) život, proč a jak se jednoduše zbavit stresu, spustit samoléčebné procesy a dovolit tělu i mysli uzdravovat se tím nejpřirozenějším způsobem.

❋ ❋ ❋Na přednášce vám inspirativní průvodce Radek Šimčík představí techniku Védské meditace. Je to jednoduchá až primitivní technika, která využívá přirozenosti naší mysli k tomu, aby se sama zklidnila a dala průchod blahodárným účinkům.

❋ ❋ ❋Mottem techniky je „čím míň se snažíš, tím víc to funguje, tím víc získáš“. Vyvolává to ve vás pochyby nebo otázky? Přijďte si pro jejich objasnění! Pro ty z vás, kteří potom budou chtít prohloubit teorii i praxi, je určen kurz Védské meditace, jehož dlouholetým úspěšným lektorem je Radek Šimčík.

❋ ❋ ❋Na přednášku plynule navazuje i ochutnávka meditace. V jakém smyslu? Že můžete zažít skutečnou meditaci v celé její jednoduchosti a účinnosti. Na meditaci vás připravím pomocí dlouholeté praxe lektora Védské meditace. Zažijete a ucítíte meditaci na vlastní kůži, zjistíte, jak může fungovat, a zároveň poznáte můj přístup a způsob vedení.

Tato ochutnávka je tu pro úplné začátečníky i absolventy mých kurzů. Pro všechny, kdo si chtějí meditací projít poprvé nebo si ji jen připomenout. Pro všechny, kdo ji chtějí vnímat a prožít. Je to užitečné, příjemné a nezávazné nahlédnutí do světa meditace a často i odrazový můstek pro další pokračování – třeba kurz Védské meditace, kde propojuji hlubší souvislosti s dosavadním poznáním. Kurz ve své struktuře vytváří a hýčká schopnost účastníků samostatně a účinně meditovat hned po jeho absolvování.

S sebou nepotřebujete žádné vybavení ani pomůcky.

L E K T O R
Radek Šimčík

Radek vystudoval Informační technologie na VŠE v Praze. IT se věnuje dodnes, tvoří unikátní řešení v oblasti automatizace, integrace a procesů. Prožil 12 let v Austrálii, kde se shodou náhod dostal k Védské meditaci. S postupným objevováním smyslu a efektu této techniky se zvědavost změnila ve vášeň, proto se zúčastnil řady kurzů prohlubujících znalosti Véd a techniky samotné. Jeho snem bylo rozšířit po návratu do ČR povědomí o Védské meditaci, proto absolvoval 8měsíční kurz lektora Védské meditace a zakončil ho v indické Rishikesh. Radek od roku 2016 pomohl desítkám lidí různých věkových kategorií, profesí i vyznání, ať už hledali zdraví, harmonii, více energie nebo lepší vztahy. Absolventům se věnuje i po skončení kurzu a poskytuje jim různé formy podpory.

Více o něm na: www.radeksimcik.cz

Na akci je nutné se předem přihlásit.

P Ř I H L A Š O V Á N Í

https://www.radeksimcik.cz/…/uvodni-prednaska…

C E N A
500 Kč/ osoba

M Í S T O
Fort XVII Křelov
Na fortu 392, Křelov
783 36 Křelov-Břuchotín

Chcete-li se zaregistrovat do této akce, pošlete e-mailem své údaje na adresu hrubickova@sksbu.cz

Registrovat pomocí webmailu: Gmail / AOL / Yahoo / Outlook

 

Datum a čas

20. 02. 2022 | 10:00 pro
20. 02. 2022
 

Místo konání

Sdílet s přáteli


Warning: printf(): Too few arguments in /web/htdocs6/fortycz/home/www/wp-content/plugins/wp-event-manager/core/wp-event-manager-post-types.php on line 1393